Královská města

PÍSEK

Písek leží na řece Otavě, v jižních Čechách. Královské město založil Přemysl Otakar II. kvůli těžbě zlata, ražbě zlatých mincí a ochraně zlaté stezky. V Písku je nejstarší kamenný most v Čechách.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Písek najdete na adrese Ubytování Písek. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Písek - celé město
Písek - celé město
 

Hotel Brušperk


*** Hotel
Ubytování Brušperk : Hotel Brušperk

Hotel BRUŠPERK najdete nedaleko okresního města Frýdek-Místek v příjemném a klidném městečku Brušperk. Hotel je nově zrekonstruovaný a leží v samotném centru města, na historickém náměstí  J.A.Komenského. Vzdálenost od Frýdku-Místku je 13 km, a od letiště Mošnov 11 km.

Ubytování: Hotel BRUŠPERK disponuje 12 pokoji o celkové kapacitě 30 lůžek. Vybírat můžete z pokojů jedno, nebo dvoulůžkových a čtyřech apartmánů. Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a připojením na internet. Satelitní příjem je všude, kromě podkroví. Apartmány navíc vybaveny minibarem.  Jeden z apartmánů je uzpůsoben k dlouhodobému pobytu, má zvláštní vchod, vybavenou kuchyňku a vlastní parkovací místo. Při dlouhodobém pobytu se nabízejí zajímavé slevy. Pokoje jsou nekuřácké, (kuřáci mají k dispozici na některých pokojích balkon).

Stravování: Hotelu BRUŠPERK je stravování zajištěno v nově vybudované restauraci Steak bar, s nabídkou specialit steakové kuchyně a pizzy. Příjemné komorní posezení-možnost pořádání soukromých akcí. V přízemí hotelu najdete rovněž cukrárnu s kavárnou, kde se pro ubytované hosty podávají snídaně, které jsou započítány v ceně pobytu. Posedět můžete u šálku dobré kávy a domácího zákusku, nebo ochutnat z bohaté nabídky chlebíčků. Jako specialita je pro Vás připraveno čokoládové fondue a palačinky na mnoho způsobů.

Služby: Hotel BRUŠPERK ubytovaným zákazníkům zajistí využití některých sportovních zařízení v okolí (tenisové kurty), nebo návštěvu Fry-relax centra Frýčovice, kde najdete squash, badminton, bazén s protiproudem a masážní vanu. V případě zájmu klienta je možné zajisti i přepravu. Platby kreditní kartou se akceptují. U hotelu je možnost parkování.

Okolí: v samotném Brušperku, který byl na město povýšen r. 1921 a je mimochodem nejmenším moravským městem, najdete krásně opravené historické náměstí s renesančními řemeslnickými domy a barokní sochou sv. Jana Nepomuckého z 18. století. Město leží při obou březích říčky Ondřejnice, kde levý břeh mírně stoupá až k nejvyššímu bodu města, ke Sv. Marku, což jsou Boží muka nad Brušperkem, zasvěcená Svatému Markovi. Odtud,  za pěkného počasí, se můžete kochat pohledem na vrcholky Javorového, V. Lipového, Lysé hory, Radhoště, či docela blízké Palkovické hůrky, Štramberskou Trúbu, Starojičínský hrad až po rozlehlé roviny na jihozápadě. Na severním okraji města najdete větrný mlýn holandského typu z počátku 19. stol., který byl upraven na obytný objekt. Ve městě Brušperk je možnost napojit se na cyklotrasu, která vede přes Hukvaldy na přehradu Olešná. V nedaleké obci Borošín najdete sopečnou vyvřelinu a v Brušperském lese se můžete osvěžit minerální vodou Sírkovica.J.A. Komenského 31
Brušperk
73944
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Pokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 50,00)Bezbariérový přístupInternet, je poskytováno zdarma: ANOTenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)RybolovSolárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Whirlpool, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: ANOTuristikaVenkovRybařeníPříroda


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Písek : Wellness Hotel BAHENEC

Wellness Hotel BAHENEC

***
Wellness Hotel Bahenec ležící ve Slezských Beskydech nabízí příjemné ubytování v příjemném prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety.
Ubytování Jablunkov : Penzion na Kamyncu

Penzion na Kamyncu


Penzion na Kamyncu je situován v klidném a krásném prostředí Těšínských Beskyd, postavený na okraji řeky Lomňanky asi 4 km od města Jablunkova směrem na Horní Lomnou, v krásné přírodě s čistým ovzduším, ideální pro dovolené rodičů s dětmi, sportovce s celoročním vyžitím.
Ubytování Mosty u Jablunkova : Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem

Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem


Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem je rodinný dům nacházející se v Chráněné krajinné oblasti Beskydy v horském venkovském prostředí na polosamotě v jižní části Těšínského Slezska těsně u slovenských a nedaleko od polských hranic.  Chalupa je standartně vybavená, vhodná pro nenáročné a romantické klienty i s dětmi. Nádherná příroda a klid kolem chalupy přímo vybízí k různým rekreačním aktivitám a  odpočinku od civilizačních vymožeností a stresů.  
Ubytování Dolní Lomná : Penzion Rzehaczek

Penzion Rzehaczek


Dvoupodlažní roubený penzion s podkrovím nabízí ubytování v šesti apartmánech s kuchyňkou s kapacitou 28 lůžek. Najdete jej v obci Dolní Lomná, překrásném koutu slezských Beskyd.
Ubytování Vendryně : Hotel Vitality

Hotel Vitality

****
Čtyřhvězdičkový hotel Vitality se nachází ve Vendryni v podhůří Těšínských Beskyd v těsné blízkosti turistických tras a CHKO Beskydy. Hotel poskytuje široké zázemí firmám, sportovně založené klientele i rodinám s dětmi. Součástí bezbariérového komplexu je rozsáhlý Sportovní areál Vitality, jehož nosným prvkem je profesionální tenisové zázemí. Hotel disponuje unikátním wellness se střešním whirlpool a jedinečným aquabarem a celou řadou dalších procedur. Velký výběr volnočasových aktivit řadí hotel mezi výjimečné ve své kategorii 4* hotelů. V restauraci jsou podávány mezinárodní a moderní domácí pokrmy, gurmánský zážitek je umocněn deserty a zmrzlinami vyrobenými ve vlastní cukrárně.
Ubytování Horní Lomná : Horský hotel Excelsior

Horský hotel Excelsior

***
www.excelsior-hotel.cz


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. pisek@kralovska-mesta.cz TOPlist