Královská města

PÍSEK

Písek leží na řece Otavě, v jižních Čechách. Královské město založil Přemysl Otakar II. kvůli těžbě zlata, ražbě zlatých mincí a ochraně zlaté stezky. V Písku je nejstarší kamenný most v Čechách.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Písek najdete na adrese Ubytování Písek. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Písek - celé město
Písek - celé město
 

Horský hotel Ondráš


*** Horský hotel
Ubytování Ostravice : Horský hotel Ondráš

Horský hotel Ondráš se nachází na úbočí hory Ostrá v Beskydech. Mnozí zde trávili příjemné chvíle na rodinných rekreacích nebo oslavách, jiní na firemních školeních v netradičním prostředí. Nejeden unavený turista, procházející  kolem, se zastavil v hotelové restauraci nebo vyhlášené krbovně, aby poskytl odpočinek unavenému tělu a uhasil žízeň.

Horský Hotel v Beskydech Ostravici ubytování Ondráš :
Horský hotel Ondráš v Beskydech Ostravici je v dnešní podobě vybaven moderním a útulným interiérem a ubytováním. Hotel  Ondráš v Beskydech Ostravici  nabízí ubytování ve 32 stylově zařízených pokojích. Každý pokoj hotelu Ondáš v Beskydech Ostravici je vybaven nábytkem, samostatným sociálním zařízením a televizí. Základem pro ubytování v hotelu jsou pokoje na 1. patře. Většinou dvoulůžkové. Polovina má okna otočená směrem k horám a lesnatému údolí Ostravice. Pokoje umístěné k hoře Ostré nemají tolik atraktivní výhled, jsou však cenově výhodnější. Oba typy dvoulůžkových pokojů jsou vybaveny stylovým nábytkem, LCD televizory a sprchovým koutem. Pokoje horského hotelu Ondráš v Beskydech Ostarvici, které se nacházejí na 2. patře budovy mohou sloužit jako dvoulůžkové nebo dvoulůžkové s přistýlkou. Mají okna otočena na slunečnou stranu směrem k horám a údolí Ostravice. Jsou o něco prostornější než double pokoje v 1. patře a obdobně vybaveny. Navíc je v nich přistýlka, sofa, která může být v případě potřeby změněna na další lůžko. Koupelna nemá v těchto pokojích sprchový kout, ale vanu.

Ubytování v Ostravici hotel Ondráš restaurace :
Horský hotel Ondráš v Beskydech Ostravici  nabízí  hotelovou restauraci a bar pro občerstvení a odpočinek turistů, podnikové či rodinné večírky a oslavy. Dominantou místnosti je velký gril pro přípravu jídel přímo před zraky hostů. Restaurace horského hotelu Ondráš v Ostravici je velmi dobře vybavena nealkoholickými i alkoholickými nápoji a uznávanými doutníky. V baru je možné pouštět reprodukovanou hudbu, tančit, provádět karaoke nahrávky, sledovat televizi nebo pouštět videonahrávky. Jídelna je v hotelu hlavním prostorem pro stravování. Bývají v ní podávány snídaně. Může mít i jiné využití. Konají se zde přednášky nebo besedy. V případě potřeby může být upravena na prozatímní tělocvičnu. Z jídelny vedou dveře na terasu.

Hotel v Ostravici ubytování Ondráš Modrý salonek:
Horský hotel Ondráš v Beskydech Ostravici  nabízí  Modrý salónek na 1. Patře, který slouží k odpočinku hostů. Bývá využíván jako knihovna, rodiči při hraní s dětmi, místo na sledování videa nebo televize v případě nepříznivého počasí. Může být využit jako školící místo pro menší počet osob.

Ubytování Beskydy hotel v Ostravici Ondráš služby :
Horský hotel Ondráš v Beskydech Ostravici  nabízí  tyto služby: recepce je umístěna u hlavního vchodu do hotelu. Je to první místo, které host v hotelu navštíví a kde může dostat základní informace. Prostory recepce jsou upraveny tak, aby si čekající hosté mohli odpočinout, přečíst noviny nebo vyhledat potřebné informace na internetu. Připojení  na internet pomocí wifi připojení je pro hosty zdarma.

Hotel v Ostravici ubytování Ondráš okolí:

Horský hotel Ondráš v Beskydech Ostravici  nabízí  ve svém okolí bohaté kulturní i sportovní vyžití jak v letních tak i v zimních měsících.Ostravice 957
Ostravice
73914
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby
, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)


, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10000 metrů)


, je poskytováno zdarma: ANO
Konferenční/společenská místnost, kapacita: 12TV místnostInformační službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANO,nehlídanéZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiÚschovna jízdních kolBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 80 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 80 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 80 metrů)Squash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Lyžařský vlek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 15000 metrů)Tělocvična/sportovní hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 80 metrů)Půjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOBilliard, nachází se přímo v hotelu: ANOTenisová hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Půjčovna sportovního vybavení, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Golf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Golfový trenažér, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Půjčovna lyží, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Úschovna lyží, nachází se přímo v hotelu: ANOSauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 80 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)HoubařeníJízda na koniWellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 80 metrů)Pára, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 80 metrů)Whirlpool, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 80 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: NEZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Písek : Wellness Hotel BAHENEC

Wellness Hotel BAHENEC

***
Wellness Hotel Bahenec ležící ve Slezských Beskydech nabízí příjemné ubytování v příjemném prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety.
Ubytování Jablunkov : Penzion na Kamyncu

Penzion na Kamyncu


Penzion na Kamyncu je situován v klidném a krásném prostředí Těšínských Beskyd, postavený na okraji řeky Lomňanky asi 4 km od města Jablunkova směrem na Horní Lomnou, v krásné přírodě s čistým ovzduším, ideální pro dovolené rodičů s dětmi, sportovce s celoročním vyžitím.
Ubytování Mosty u Jablunkova : Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem

Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem


Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem je rodinný dům nacházející se v Chráněné krajinné oblasti Beskydy v horském venkovském prostředí na polosamotě v jižní části Těšínského Slezska těsně u slovenských a nedaleko od polských hranic.  Chalupa je standartně vybavená, vhodná pro nenáročné a romantické klienty i s dětmi. Nádherná příroda a klid kolem chalupy přímo vybízí k různým rekreačním aktivitám a  odpočinku od civilizačních vymožeností a stresů.  
Ubytování Dolní Lomná : Penzion Rzehaczek

Penzion Rzehaczek


Dvoupodlažní roubený penzion s podkrovím nabízí ubytování v šesti apartmánech s kuchyňkou s kapacitou 28 lůžek. Najdete jej v obci Dolní Lomná, překrásném koutu slezských Beskyd.
Ubytování Vendryně : Hotel Vitality

Hotel Vitality

****
Čtyřhvězdičkový hotel Vitality se nachází ve Vendryni v podhůří Těšínských Beskyd v těsné blízkosti turistických tras a CHKO Beskydy. Hotel poskytuje široké zázemí firmám, sportovně založené klientele i rodinám s dětmi. Součástí bezbariérového komplexu je rozsáhlý Sportovní areál Vitality, jehož nosným prvkem je profesionální tenisové zázemí. Hotel disponuje unikátním wellness se střešním whirlpool a jedinečným aquabarem a celou řadou dalších procedur. Velký výběr volnočasových aktivit řadí hotel mezi výjimečné ve své kategorii 4* hotelů. V restauraci jsou podávány mezinárodní a moderní domácí pokrmy, gurmánský zážitek je umocněn deserty a zmrzlinami vyrobenými ve vlastní cukrárně.
Ubytování Horní Lomná : Horský hotel Excelsior

Horský hotel Excelsior

***
www.excelsior-hotel.cz


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. pisek@kralovska-mesta.cz TOPlist