Královská města

PÍSEK

Písek leží na řece Otavě, v jižních Čechách. Královské město založil Přemysl Otakar II. kvůli těžbě zlata, ražbě zlatých mincí a ochraně zlaté stezky. V Písku je nejstarší kamenný most v Čechách.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Písek najdete na adrese Ubytování Písek. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Písek - celé město
Písek - celé město
 

Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem


Chalupa
Ubytování Mosty u Jablunkova : Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem

Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem v Mostech u Jablunkova je rodinný dům nacházející se v Chráněné krajinné oblasti Beskydy v horském venkovském prostředí na polosamotě v jižní části Těšínského Slezska těsně u slovenských a nedaleko od polských hranic. Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem v Mostech u Jablunkova je standartně vybavená, vhodná pro nenáročné a romantické klienty i s dětmi.

Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem v Mostech u Jablunkova ubytování
Ubytování v chalupě na Filůvce pod Velkým Polomem v Mostech u Jablunkova je ve dvoupodlažním rodinném domě. V 1.patře jsou dvě ložnice, každá se 4 lůžky + dětská postýlka. V přízemí je bezbariérový vstup do domu a standartně vybavený obývací pokoj(bez TV) a v něm v případě potřeby 2 místa na spaní na gaučích.

Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem ubytování v Mostech u Jablunkova služby
V domě na Filůvce v Mostech u Jablunkova je zavedený vodovod i s teplou vodou. Dům nemá ústřední topení a lokální vytápění si dle potřeby zajišťují klienti sami. Palivo je ve sklepě a u domu.

Ubytování v Mostech u Jablunkova chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem gastronomie
Stravování v chalupě na Filůvce pod Velkým Polomem v Mostech u Jablunkova není zabezpečeno - hoste si vaří, resp. stravování si zajišťuji sami v okolních restauračních zařízeních, kde z hlediska gastronomie mohou ochutnat i regionální speciality místní slezské a goralské kuchyně.

Ubytování na Filůvce pod Velkým Polomem chalupa v Mostech u Jablunkova okolí
Výraznou charakteristikou chalupy na Filůvce pod Velkým Polomem v Mostech u Jablunkova je nádherná příroda, klid a soukromí. Údolí Filůvky je loukami otevřeno na jih a z ostatních stran je obklopeno lesy. Na lukách, kterými protéká potok žije pestrá flóra ( i vzácné horské a bahenní druhy) a fauna (vedle běžné lesní zvěře i vzácné druhy - chřástal, mlok a sporadicky i rys a další). Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem v Mostech u Jablunkova je na jižním svahu masivu Velkého Polomu což umožňuje nádherné výhledy na hřebeny Javorníků a vrcholů Malé Fatry. Okolí Filůvky je velmi členité (hory, údolí, lesy, louky, pastviny), což umožňuje ubytovaným relaxační aktivity ve zdravé přírodě odpovídající všem věkovým skupinám i zdravotním stavům v každém ročním období. Výrazným prvkem okolí je i sverázný región goralského Slezska jak u nás, tak i hned vedle, na Slovensku a v Polsku, který dodneska žije zejména ve folkloru, lidové tvořivosti a architektuře, což lze v mnoho místech blízkého okolí sledovat, zaznamenávat a obdivovat.Šance 239
Mosty u Jablunkova
73998
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 10Informační službaZdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Domácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Bezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10 metrů), je poskytováno zdarma: ANOZahradaNekuřácké prostředíHotelový transport, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Úschovna jízdních kolBazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Lyžařský vlek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Půjčovna lyží, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Úschovna lyží, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 40 metrů)HoubařeníRestaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Cukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 4000 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Zimní sportyTuristikaRomantickéVenkovPobyty s dětmiLevné ubytováníPříroda


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Písek : Wellness Hotel BAHENEC

Wellness Hotel BAHENEC

***
Wellness Hotel Bahenec ležící ve Slezských Beskydech nabízí příjemné ubytování v příjemném prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety.
Ubytování Jablunkov : Penzion na Kamyncu

Penzion na Kamyncu


Penzion na Kamyncu je situován v klidném a krásném prostředí Těšínských Beskyd, postavený na okraji řeky Lomňanky asi 4 km od města Jablunkova směrem na Horní Lomnou, v krásné přírodě s čistým ovzduším, ideální pro dovolené rodičů s dětmi, sportovce s celoročním vyžitím.
Ubytování Mosty u Jablunkova : Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem

Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem


Chalupa na Filůvce pod Velkým Polomem je rodinný dům nacházející se v Chráněné krajinné oblasti Beskydy v horském venkovském prostředí na polosamotě v jižní části Těšínského Slezska těsně u slovenských a nedaleko od polských hranic.  Chalupa je standartně vybavená, vhodná pro nenáročné a romantické klienty i s dětmi. Nádherná příroda a klid kolem chalupy přímo vybízí k různým rekreačním aktivitám a  odpočinku od civilizačních vymožeností a stresů.  
Ubytování Dolní Lomná : Penzion Rzehaczek

Penzion Rzehaczek


Dvoupodlažní roubený penzion s podkrovím nabízí ubytování v šesti apartmánech s kuchyňkou s kapacitou 28 lůžek. Najdete jej v obci Dolní Lomná, překrásném koutu slezských Beskyd.
Ubytování Vendryně : Hotel Vitality

Hotel Vitality

****
Čtyřhvězdičkový hotel Vitality se nachází ve Vendryni v podhůří Těšínských Beskyd v těsné blízkosti turistických tras a CHKO Beskydy. Hotel poskytuje široké zázemí firmám, sportovně založené klientele i rodinám s dětmi. Součástí bezbariérového komplexu je rozsáhlý Sportovní areál Vitality, jehož nosným prvkem je profesionální tenisové zázemí. Hotel disponuje unikátním wellness se střešním whirlpool a jedinečným aquabarem a celou řadou dalších procedur. Velký výběr volnočasových aktivit řadí hotel mezi výjimečné ve své kategorii 4* hotelů. V restauraci jsou podávány mezinárodní a moderní domácí pokrmy, gurmánský zážitek je umocněn deserty a zmrzlinami vyrobenými ve vlastní cukrárně.
Ubytování Horní Lomná : Horský hotel Excelsior

Horský hotel Excelsior

***
www.excelsior-hotel.cz


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. pisek@kralovska-mesta.cz TOPlist